SO Soest
SO Soest
Personal Fitness Soest Samen Sterk

Personal Fitness Soest Samen Sterk

Puntje voor O23-1 tegen SDCP

Puntje voor O23-1 tegen SDCP

SO Soest verliest van SDO

SO Soest verliest van SDO

SO Soest stunt tegen Huizen

SO Soest stunt tegen Huizen

Geslaagde tapcursus

Geslaagde tapcursus

SO Soest-trui weer te bestellen

SO Soest-trui weer te bestellen 

Niemand buitenspel - Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoogland JO 15-1 – SO Soest JO 15-1  2-0  (1-0)

Maandag 20 november 2017

Afgelopen zaterdag mocht de JO 15-1 de topper spelen tegen Hoogland. Het werd een wedstrijd met twee gezichten. De eerste helft een veel sterker Soest , welke helaas vergat om de trekker over te halen. Na rust was het in elk geval van onze kant niet om aan te gluren.

Zoals gezegd begonnen we met veel enthousiasme aan de wedstrijd. Dit resulteerde ook in kansen voor onze voorhoedespelers, maar zoals wel vaker dit seizoen hebben wij moeite om tot scoren te komen. Hoogland was exact één keer gevaarlijk in de eerste 20 minuten. De wedstrijd speelde zich voornamelijk af op de helft van Hoogland. Helaas werd deze wedstrijd beslist door twee momenten. Deze momenten vielen niet in ons voordeel uit. Een sprintduel tussen de fysiek sterke Emre en de lichte rechtsbuiten werd in het voordeel beslist van Emre. Helaas zag de man in het zwart iets wat voor de rest niemand zag. De vrije bal vloog tegen de netten aan. 1-0 achter dus bij de eerste bal op goal in de eerste helft. Het was ook de enige bal op onze goal in deze eerste helft.

Maar gelukkig kwamen wij na 29 minuten op gelijke hoogte... dachten wij. Uit een vrije trap van Matthieu kwam de bal via de muur bij Jort terecht. Jort schoot de bal onberispelijk binnen. Helaas had de grensrechter van Hoogland nog nooit van Fair Play gehoord en stak zijn vlag in de lucht. Uit beelden is duidelijk te zien dat er totaal geen sprake was van buitenspel. Deze man presteerde het om  in de tweede helft nog twee keer te vlaggen, waarbij hij ook twee keer compleet mis zat.

In de rust duidelijk gemaakt dat we alleen invloed hebben op ons eigen spel en dat we aan zaken waar we geen invloed op hebben ook geen energie moeten besteden. Na rust was het net als het weer bar en boos. Alle ballen werden door het midden gespeeld en daar stond bij Hoogland de beste speler van het veld. Dus dat was een kansloze missie. De afspraak was om via de zijkanten te spelen. Hoogland scoorde nog een mooie goal. Laten we zeggen dat de nederlaag niet nodig was. Laten we zeggen dat wij niet heel gelukkig waren met de beslissingen van de scheidsrechter en de assistent scheidsrechter. Maar laten we vooral naar ons zelf kijken en dan moeten we concluderen dat we de tweede helft weer vervallen in oude fouten en te weinig de absolute wil hebben om te winnen. Een harde les.

Komende zaterdag komt Hercules op bezoek. Een mooi moment om te laten zien dat we het wel kunnen, want dat zien wij op elke training. Laten we ook met zijn allen afspreken dat we iedereen met respect behandelen. Dit geldt voor supporters maar ook voor spelers en de begeleiding. Emotie mag, maar het moet niet doorslaan.

 

René

Nieuwsoverzicht

Aankondigingen

Nieuwland - SO Soest Zaterdag 7 november 14:30 uur
SO Soest - Zwart Wit '63 Zaterdag 14 november 15:00 uur
SO Soest - Hees Zaterdag 21 november 15:00
Niemand buitenspel Geldproblemen mogen nooit probleem zijn om niet te voetballen. Hulp nodig bij contributiebetalingsproblemen: Corien Verrips telefoon: 06-52071973 e-mail corienverrips@gmail.com

Hoofdsponsors

Subsponsors

Ledenshop

Programma & Uitslagen

Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?

Selecteer team

Sociale Media

Volg SO Soest op Facebook,
en YouTube.

Facebook YouTube YouTube

Onze vendeliers

Smurfit Kappa
Eemland diervoerders
Topkids
Hagen VakantieXperts
Brouwer Wijnhandel-Slijterij
Reijerse
Zoes!
Heineken
Orthodontie Eemland
PA van den Dijssel
De eetvilla
Smaak keukens
HD security
Zwart Mul
Biofutura
Yourlease
Smorenburg
Bowling Overhees
De Jong accountants
De Staelenhoef
Scholten Jasmijn bloemen & planten
Postma party verhuur
Van Ellen Slaapspecialist
Voetbalshop
Robey
Mekenkamp Bouwbedrijf
Handel schothorst
Jager Bokdam De Visser
Brouwer systeemplafonds
Soester Duinen Restaurant
Personal Fitness
BIN System
RZ techniek
Lijf en visie
FR Schilderwerken
Veleka Logistics
ING
Bouwbedrijf van den hengel
De bedrijfsfiscalist
Bres advocaten
Wonnink voor binnen en buiten zonwering
Bike totaal
Hopman zeevis spakenburg
WeFulfil
Proef Soest
Reto
JeeGee Vastgoed
Mega Tegels
Dijkstra
Boshuizen Hoveniers
Auto smeeing
Krijkamp Den Oude

Sportorganisatie Soest

Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10

Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88